Projektid

« Tagasi

Projekt "Armastus ja hea toit päästavad maailma!"

Projekti "Armastus ja hea toit päästavad maailma" eesmärgiks on läbi erinevate meelepäraste tegevuste toetada noorte vaimset tervist ja anda neile vajalikud tööriistad ning teadmised raskustega toimetulekuks. Parandada pakutava noorsootöö kvaliteeti ja kättesaadavust ning edendada piirkondlikku koostööd.

Projekti raames toimuvad 2021.a novembri ja detsembrikuu jooksul Käina noortekeskuses kuuel korral (3 korral noorematele -12a noortele ja 3 korral vanematele 13+ noortele) aruteluõhtud koos kokkamisega, Käina ujulas Veedisco ja Noorte Disco ööklubis Carriba.

Aruteluõhtute ja koos kokkamiste eesmärgiks on läbi noortele meelepärase tegevuse suurendada nende teadmisi vaimse tervisega seonduvatel teemadel, oskusi hoida oma positiivset vaimset tervist ning vajaduse korral rakendada eneseabi võtteid. Samuti söögitegemise baasoskuste õppimine/suurendamine.

Projekti toel hangitakse Käina noortekeskusesse köögitarvikud ning toidunõud, mis jäävad peale projekti lõppu noortele igapäevaseks kasutuseks ja edaspidiste koos kokkamiste tarbeksks.

 

Noorte disko pildid / Pilte aruteluõhtutelt / Veedisko pildid

Projekti tegevustes osales 208 noort.

Noorte heaks projektikonkurssi rahastab Haridus- ja Teadusministeerium. Projektikonkursi korraldaja on Haridus- ja Noorteamet.